ECOVIS Milczarek & Partners

ecovis-milczarek

ECOVIS Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa powstała w 2002 roku, kontynuując działalność i tradycje Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Marcina Milczarka. Z dniem 1 lutego 2011 roku nasza Kancelaria, jako jedyna polska kancelaria prawna, znalazła się wśród ponad 60 firm prawnych, doradczych i audytorskich tworzących uznaną międzynarodową sieć doradczą ECOVIS, działającą w ponad 50 krajach na całym świecie.

 

 

Dzięki możliwości skorzystania z wiedzy i doświadczenia ponad 4 500 ekspertów ECOVIS, działających w różnych krajach i specjalizujących się w różnych dziedzinach, nasi Klienci będą mogą łatwiej osiągać zamierzone cele, zarówno w zakresie bieżącej działalności, jak i podczas podejmowania strategicznych decyzji inwestycyjnych oraz ich realizacji w Polsce i na świecie.

 

 

ECOVIS Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prawa gospodarczego, prawa podatkowego oraz innych dziedzin polskiego prawa. Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne podmiotom gospodarczym w Polsce – zarówno firmom już tutaj działającym, jak i tym, które działalność i inwestycje dopiero w Polsce planują.

 

 

Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe – przeważnie z udziałem kapitału zagranicznego, jak również spółki z wyłącznym udziałem kapitału polskiego zarówno prywatnego, jak i należącego do jednostek samorządu terytorialnego oraz Skarbu Państwa.

 

 

Nasi międzynarodowi Klienci pochodzą z: Niemiec, Czech, Danii, Słowacji, Belgii, Ukrainy, Estonii, Austrii, Finlandii, Holandii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych.

 

 

Naszymi Klientami są:

 

  1. Międzynarodowe korporacje (przedsiębiorstwa)
  2. SMEs
  3. Spółki giełdowe
  4. Podmioty z sektora publicznego
  5. Osoby fizyczne

 

 

Zakres usług:

 

 

Oferujemy usługi prawne w następującym zakresie:

 

  1. prawo spółek
  2. inwestycje, fuzje i przejęcia, przekształcenia
  3. prawo gospodarcze i cywilne
  4. prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  5. prawo własności intelektualnej
  6. ochrona konkurencji i konsumentów
  7. postępowanie cywilne i administracyjne
  8. prawo podatkowe i celne, postępowanie podatkowe.

 

 

 

Wspólnicy Kancelarii:

 

 

Marcin Milczarek, radca prawny, specjalizuje się w: prawie spółek, prawie gospodarczym, prawie energetycznym oraz prawie podatkowym. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim i niderlandzkim.

 

 

Małgorzata Cichosz-Prokopczyk, radca prawny, specjalizuje się w: prawie gospodarczym, prawie własności intelektualnej, prawie mediów, prawie reklamy, prawie nieuczciwej konkurencji oraz prawie antymonopolowym. Posługuje się językiem angielskim.

 

 

Nikodem Multan, radca prawny, specjalizuje się w: sporach sądowych i arbitrażowych, prawie nieruchomości i inwestycji budowlanych, energetyce odnawialnej, prawie i postępowaniach administracyjnych oraz prawie stowarzyszeń i fundacji. Posługuje się językiem angielskim.

 

 

Piotr Pruś, radca prawny,specjalizuje się w: prawie spółek, umowach w obrocie gospodarczym, prawie pracy, prawie spadkowym oraz prawie rodzinnym. Współautor komentarza do Kodeksu Postępowania Cywilnego (red. Małgorzata Manowska). Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

 

 

Dane kontaktowe:

 

 

ECOVIS Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.
Strona www: www.ecovis.com
Osoby kontaktowe:

 

r.pr. Marcin Milczarek (marcin.milczark@ecovis.com)

 

r. pr. Piotr Pruś (piort.prus@ecovis.com)

 

tel (022) 5424129

 

Ul. Wiśniowa 40B/5

 

02-520 Warszawa

Aktualności

Weryfikacja raportów niefinansowych jako nowa usługa atestacyjna audytorów

13:17, 7 czerwca 2017
Raporty niefinansowe i rola audytorów w ich przygotowaniu oraz weryfikacji Biegli rewidenci, jako p...

Dni SGGW w ramach obchodów 200-lecia Uczelni

15:22, 27 czerwca 2016
W dniach 19-21 maja 2016r. odbyły się Dni SGGW a ramach obchodów 200-lecia Uczelni, partnera naszego...

Konsultacje społeczne dot. Krajowych Klastrów Kluczowych

11:18, 15 października 2014
14.10.2014 roku Ministerstwo Gospodarki w ramach konsultacji społecznych przedstawiło założenia konk...